@fit_patka

Cześć, jestem Patrycja!

Jestem dietetykiem, pasjonatką zdrowego stylu życia i racjonalnego podejścia do diety. Niestety nie od zawsze moje podejście do odżywiania było tak świadome, jak jest obecnie. Na początku mojej drogi podejmowałam wiele prób i popełniałam mnóstwo błędów, jednak za każdym razem starałam się wyciągać wnioski.

Ciekawość i pasja do zdrowego odżywiania, a także wszystkich procesów zachodzących w naszym organizmie, nie tylko na poziomie ciała, ale i psychiki, skierowały mnie na specjalistyczne kursy i szkolenia o tej tematyce. Ostatecznie ukończyłam studia dietetyczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. I na tym nie koniec, cały czas się szkolę i kształcę w kierunku, który mnie niesamowicie fascynuje.

Patrycja Rublewska - Dietetyk

Jestem również autorką ebooków ze zdrowymi przepisami

Stworzyłam je dla osób, które mają dość jedzenia niesmacznych, jałowych posiłków i wiecznego bycia na nieskutecznej diecie. Cały czas pracuję też nad kolejnymi projektami, które ułatwią Ci zdrowe odżywianie i pokażą, że tak naprawdę nie musisz być na restrykcyjnej diecie, żeby cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i szczupłą sylwetką. Dobre samopoczucie jest tutaj nieprzypadkowe - część moich pacjentów zmaga się z różnymi jednostkami chorobowymi, a dzięki zdrowej i dobrze zbilansowanej diecie możemy często poprawić stan zdrowia i zminimalizować objawy choroby.

Książki i ebooki - Patryja Rublewska

To może się wydawać dziwne, ale jako dietetyk nie chcę jedynie odchudzać ludzi

We współpracy indywidualnej chcę zmienić Twój sposób myślenia na taki, abyś nie potrzebowała przechodzić na żadną dietę. Z moimi pacjentami pracuję nad zmianą obecnych nawyków na lepsze. Największą satysfakcją są dla mnie osoby, które kończąc współpracę mówią mi, że zmiany w ich życiu zaszły na tyle daleko, że nie jestem już im potrzebna. Jednak utrzymanie prawidłowej masy ciała przez całe życie bez stosowania katorżniczych diet jest wyzwaniem. I takim wyzwaniom stawiam czoła każdego dnia!

Patrycja Rublewska - Dietetyk
Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i masz już dosyć szybkich diet dających krótkotrwałe efekty, to jesteś w dobrym miejscu. Pokażę Ci jak zrobić to skutecznie.

Zobacz co mówią o mnie osoby
z którymi pracowałam